מוזיקאים הם אנשים אשר מתפרנסים מהמוזיקה שלהם. הם יוצרים מוזיקה, מלחינים שירים, מנגנים ומעבדים עד לקבלת מוצר מוגמר של מוזיקה או שיר. בשלב זה הם שולחים את היצירה לתחנות הרדיו השונות במטרה שישדרו את המוזיקה שלהם וכך היא תפרוץ לתודעתו של הקהל הרחב.

שכפול דיסקים מקצועי

אספגיל שכפול דיסקים היא החברה המובילה בישראל לייצור דיסקים מכל סוג כולל שכפול תקליטורים (CD), שכפול DVD, שכפול בלו-ריי וכו' כולל הדפסת אופסט עם צבעי משי מקצועית כלומר הדפסה על גבי המדיה ועוד.

[list_v]

  • למידע נוסף והזמנות צלצלו עכשיו: 03-9600550

[/list_v]

שכפול דיסקים בצורה מסחרית למוזיקאים

דיסק סטנדרטי או CD הוא עדיין המדיה הנפוצה ביותר בשימוש בעולם המוזיקה! האורך הממוצע של דיסק הוא 80 דקות ואיכות הצליל שניתן לאחסן עליו גבוהה ואיכותית. בכדי לעשות את הצעד הראשון ולפרוץ לתודעת הציבור עם הדיסק החדש, יש לפנות אל חברה אשר מספקת שירותי שכפול דיסקים.

כמובן שצריבת השירים על דיסק בצורה מסחרית איננה מספקת ולכן יש לוודא שאיכות הדיסקים שנצרבים טובה.

לשם כך, קיים פתרון של גלאס מאסטר ובמקביל,  יש למתג את הדיסק על ידי הדפסת הגרפיקה הרצויה על הדיסק. זהו שלב חשוב ביותר כיוון שהדפסה לא איכותית עלולה להשפיע על איכות הדיסק ושיווי המשקל שלו כאשר הוא מתנגן, דבר שיוביל לאורך חיים קצר של הדיסק ובעיות בהשמעה כגון רעשים חריקות וקפיצות.

קיימות מספר שיטות עיקריות בהן משתמשים להדפסה של לייבלים לדיסקים. הראשונה מתבצעת בעזרת מדפסת מסחרית אשר מדפיסה דיו  בצורה ישירה על דיסקים – חסרונות השיטה הן – ההדפסה דוהה במשך הזמן – ובמגע של לחות ומים ההדפסה יורדת.

[highlight_yellow]אנו לא משתמשים בהדפסת דיו – אלא בהדפסה ישירה של צבעי משי במכונות אופסט חדישות![/highlight_yellow]

[dashedDivider]

שכפול DVD

בדומה לשכפול דיסקים רגילים (CD's) וברוח הזמנים בוחרים אמנים רבים להוציא הופעה חיה או לקט שירים על DVD. אנו באספגיל שכפול דיסקים מספקים שירותי שכפול DVD, ייצור DVD ואפילו ייצור תקליטורי בלו-ריי לאלו אשר מבקשים לספק דיסק ברמה גבוהה ביוחד או מדיה עשירה בתכנים.

[dashedDivider]

[highlight_grey]בין לקוחותינו – מוזיקאים לדוגמה[/highlight_grey]

[exampleclients amount="8" include="390,460,462,428,366,354,368,348"]

 

למידע נוסף על שכפול דיסקים למוזיקאים

אנו מתגאים ברמת השירות והמקצועיות הגבוהים בישראל! בתיק העבודות שלנו אינספור מוזיקאים מוכרים, מבוססים וותיקים. צלצלו עכשיו למידע נוסף והזמנות.

[list_star]

[list_star]

Error: Contact form not found.

תפריט נגישות