אספגיל שכפול דיסקים – החברה המובילה בישראל המספקת שירותי שכפול דיסקים, שכפול DVD, שכפול תקליטורי בלוריי וכל סוגי המדיה במחירים אטרקטיביים בעזרת המיכון המתקדם בישראל עבור אינספור מוזיקאים מובילים, בתי תוכנה וחברות שונות מישראל ומהעולם.

מספר ספק
משרד הביטחון
83161882

אספגיל שכפול דיסקים

המפעל היחיד בישראל שמדפיס הדפסת משי מכמות של 200 יחידות בלבד ללא תוספת מחיר – וללא תוספת חיוב עבור גלופות !!!

אנו מתגאים במתן שירותי שכפול דיסקים לאלפי לקוחות ברחבי ישראל. צוות החברה ילווה אתכם לאורך התהליך כולו ועד למוצר מוגמר באיכות הגבוהה ביותר. מגוון השירותי שכוללים שכפול דיסקים מכל סוג כולל CD, DVD ואפילו בלוריי לצד היכולת לבצע הדפסה על דיסקים באיכות הגבוהה הם שהופכים את אספגיל שכפול דיסקים לחברה המובילה בתחומה בישראל.

חברת אספגיל שכפול דיסקים – מיצרניות הדיסקים המובילות בישראל.

למידע נוסף והזמנות

טלפון: 03-9600550

אנו באספגיל מחויבים לתת ללקוחותינו שרות אדיב, יעיל ומקצועי במחירים תחרותיים ואטרקטיביים.

שכפול דיסקים למוזיקאים וחברות מוזיקה

אספגיל שכפול דיסקים היא החברה המובילה בישראל אשר מספקת שירותי שכפול דיסקים לחברות מוזיקה ומוזיקאים בישראל. אנו מתגאים במתן שירותי צריבת דיסקים באיכות הגבוהה ביותר כולל הדפסה על דיסקים במגוון טכנולוגיות מתקדמות בהתאם ללייבל הרצוי. צלצלו עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירותי שכפול CD למוזיקאים עם המומחים.

שכפול דיסקים לבתי תוכנה וחברות מדיה

אנו מספקים שירותי שכפול דיסקים לאינספור בתי תוכנה וחברות מדיה מישראל ומהעולם אשר מבקשות להפיץ תוכנות עסקיות, תוכנות לימודיות ודרייברים ללקוחותיהן. בין אם אתם זקוקים לשירותי שכפול CD סטנדרטי או שכפול DVD אנו ערוכים לספק לכם שכפול דיסקים בצורה מהירה ומקצועית עם ציוד מתקדם במחירים מעולים.

שכפול דיסקים שמכילים חומר לימודי

בין לקוחותינו אינספור חברות ומוסדות לימוד אשר מבקשים לבצע צריבת דיסקים אשר מכילים חומר לימודי ולעיתים קורסים שלמים לתלמידיהם. אנו מספקים שירותי שכפול דיסקים לימודיים כולל מיתוג והתאמה לחומר הלימוד באיכות גבוהה ובמחירים מעולים.

שכפול דיסקים – שירותים נלווים:

אספגיל שכפול דיסקים מתגאה במתן מגוון שירותי שכפול CD, הדפסה, צריבה והדפסת לייבלים על כל סוגי הדיסקים בצורה מהירה ומקצועית ובמחירים מעולים. להלן מספר שירותים פופולאריים.

הדפסה באיכות שלא נראתה בישראל!

הדפסת אופסט – מכונת האופסט הינה מכונת משי שמסוגלת להדפיס באיכות מדהימה.

המכונה מאפשרת ללקוחותינו לקבל הדפסות באיכויות מהטובות ביותר בעולם – והטובה ביותר בישראל.

הדפסה על דיסקים מכל סוג:
לכל סוג הדפסה ישנן יתרונות וחסרונות וכשיש לך את הפיתרון המושלם של שלושת שיטות ההדפסה הקיימות בתוך מפעל אחד – השמיים הם הגבול.

  • הדפסה דיגיטלית עם ציפוי קריסטאלי
  • הדפסת משי
  • הדפסת אופסט

הודות לציוד מחשבים מתקדם ומכונות שכפול דיסקים והדפסת דיסקים באיכות הגבוהה ביותר אנו ערוכים לספק לכם שירותי הדפסה על דיסקים באיכות הגבוהה ביותר ובהתבסס על גרפיקה במגוון רחב של צבעים וברזולוציה גבוהה.

אספגיל שכפול דיסקים מספקת שירותי הדפסת אופסט על תקליטורי DVD. הדפסת אופסט מבטיחה לכם איכות גבוהה במיוחד ומעולה להדפסת פונטים באיכויות גבוהות וגרפיקה ברזולוציה מדהימה.

הדפסת לוגו של דיסקים ממותגים והדפסת dvd נועדה לצרכים שונים של לקוחותינו כגון:

  • הפקות סרטים
  • מצגות כבדות
  • הדפסת לוגו של החברה

 

זקוקים לשירותי הדפסת DVD בצורה מסחרית? צלצלו היום אל אספגיל שכפול דיסקים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירותי שכפול והדפסת DVD עם החברה המובילה בישראל ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

תהליך ייצור של תקליטור DVD כולל הוספת מידע אשר עוזר לנגן DVD גם בנגנים חיצוניים שאינם מחשב. בנוסף יש להתאים את הDVD לאיזור בו אתם מבקשים לנגן אותו.

dvdrom הוא תקליטור שהמידע בו מאוחסן בצפיפות גבוהה במיוחד, דבר המאפשר לאחסן על-גבו מידע דיגיטלי רב. כמות המידע שניתן לאחסן על-גבי dvd 5 הוא 4.7 ג’יגהבייט ומכיל שכבה אחת של מידע על צד אחד. ה-dvd משמש בעיקר בשני תחומים: הפצת תוכנה והפצת סרטים. חברת אספגיל היא מבין החברות היחידות בישראל שמסוגלות לייצר dvd rom

ייצור DVD בצורה מסחרית

אספגיל שכפול דיסקים ערוכה לספק לכם שירותי ייצור תקליטורי DVD בצורה מסחרית ומהירה עבור כל פרויקט שהוא כולל הדפסה איכותית על DVD והתאמה שלו לאיזור הרצוי ולמגוון נגני DVD.

 

הדפסה באיכות שלא נראתה בישראל!

הדפסת אופסט – מכונת האופסט הינה מכונת משי שמסוגלת להדפיס באיכות מדהימה. המכונה מאפשרת ללקוחותינו לקבל הדפסות באיכויות מהטובות ביותר בעולם – והטובה ביותר בישראל. השימוש הנפוץ ב-cd-rom הוא להפצת מוזיקה, תוכנות ומשחקי מחשב, אך נעשה בהם שימוש גם להפצת מאגרי מידע (למשל בסיסי נתונים או קבצי מולטימדיה).

בדף בין לקוחותינו תמצאו דיסקים של כ50 מבין לקוחותינו כולל דוגמאות של הדפסות על דיסקים בעיצובים פשוטים לצד עיצובים מורכבים אשר כוללים מגוון עשיר של צבעים ורזולוציה גבוהה.

אספגיל שכפול דיסקים, לשירותכם!

צלצלו היום למידע נוסף והזמנות!

 טלפון: 03-9600550

 

תפריט נגישות