חברות רבות מציעות שירותי שכפול DVD, שכפול CD וכדומה. "אספגיל בע"מ" מספקת גם ייצור דיסקים. למה זה כל כך חשוב? מכיוון שכאשר שכפול דיסקים מבוצע על דיסקים שהחברה עצמה מייצרת יש לה שליטה מלאה על איכות המוצר הסופי ועל כושר העמידות שלו. "אספגיל בע"מ" עובדת בסטנדרטים גבוהים ומחמירים במיוחד ואינה מתפשרת על פחות ממצוין. ייצור דיסקים מתבצע בצורה מוקפדת כמו גם שכפול DVD, שכפול CD ועוד. למעשה, זה המקום לציין כי מבין מגוון החברות המתחרות המעניקות שירותים דומים או זהים, "אספגיל בע"מ" היא מבין החברות בודדות המבצעות גם ייצור דיסקים! "אספגיל בע"מ" מחזיקה בבעלותה את המכשור משוכלל והמתקדם ביותר בענף זה, המאפשר ייצור דיסקים במגוון פורמטים בהתאם לדרישת הלקוח.

למה הכוונה ב"מגוון פורמטים"?

קיימים מספר אזורי נגינה ובהתאם לכך שיטות קידוד. למשל, לא ניתן לנגן בארה"ב דיסק שקודד בשיטה היפנית. אזור נגינה אמריקאי לא יתנגן / לא יקרא במכשירי די.וי.די שאינם מקודדים בהתאם. "אספגיל בע"מ" מבצעת ייצור דיסקים בהתאם לאזור הנגינה הנדרש. נתון זה הוא בעל ערך משמעותי בעיקר ללקוחות שעסקיהם מתנהלים במקומות שונים בעולם.

הדפסה על דיסקים:

"אספגיל בע"מ" מעניקה ללקוחותיה הדפסה על דיסקים על פי דרישה ובהתאם לצרכיהם. "אספגיל בע"מ" מחזיקה במיטב מכונות ההדפסה המשוכללות הקיימות כיום בעולם, כגון מכונת אופסט איכותית במיוחד המאפשרת הדפסה על דיסקים בכמויות גדולות ובאיכות מרבית. "אספגיל בע"מ" מספקת גם הדפסת משי לרבות צבעי זהב וכסף. לבחירתכם, שיטות ההדפסה הרצויות וכמויות ההדפסה המבוקשות. "אספגיל בע"מ" מעניקה שירותי ייעוץ לכל לקוח על מנת להעניק לו את השירות הטוב ביותר לו הוא זקוק, בהתאם ליעדיו, לצרכיו ולציפיותיו מהמוצר.

תפריט נגישות